• Yoda001
    #727
    sajnos nekem is feltűnt, hogy bár említ pozitív dolgokat, meglepően lehúzósra sikerült a dolog (hiába is adódtak össze a problémák, helyzetek, valahogy összességében olyan az írás), de azért is linkeltem, hogy azért néha tényleg érdemes észben tartani, hogy akár félre is sikerülhet 1-1 út...

    mondjuk már alapból nem jó, ha úgy kezd valaki, ahogy a beküldő... persze, lehet a nyelvet is tanulni útközben, de ez (ahogy említi folyamatosan), hogy valaki helyette beszél, ez nekem valamiért alapból röhejesnek tűnik, legalább megérteni tudja a kérdést és valahogy reagálni, de még azt sem, neki inkább fordítva megy a dolog... na, mindegy is, én sok szerencsét kívánok neki is és mindenkinek aki kint van / megy, talán nem sokára én is megpróbálkozok, de egyenlőre pont annak az alapnak az építése megy, ami ezt lehetővé tenné, remélem lesz is egyszer valami a dologból... amitől legjobban félek, hogy nem fogom tudni itt hagyni huzamosabb időre a családomat... jó, skype meg hasonlók, de nem hiszem hogy kint többet használnám majd mint itthon, pláne, hogy pl. valahol még számítógép sincs...