• dezsooszkar
    #13
    -Anyibol tartom nagyra az Asus-t hogy kivittek x evben eloszor az urbe a laptopjukat,szerintem marketing fogaskent ,de nem hinnem hogy az csak a beepitett dolgokkal rendesen helyt allt a komunikacio teren...
    A Gigabyte egy turheto alaplap ,8 evet kibirt eddig tolluk,de a kondik miatt mar ketlem hogy ugy mint az oskori p1 tartana ,mert az a tendencia hogy nagy port kavarjanak fel hogy elajon mindenki a masik konkurenstol ha ujjat akar venni,persze nem azert gyartjak hogy ne vegyek hanem hogy muszajj legyen venni a hibalehetosegek miatt...
    Az Asus iroik szerintem suketeknek gyartottak !!!,mert eleg hangosak voltak 4x-nel,de amugy egyik se verte le az Lg 4208B modeljet ertsd csendes jarat ,-DVDrw 8x,Ram lemez...
    Szerintem abba a hibaba esnek mint a Philips aki nem napjaink elvarasainak megfelelo tv-ket adott ki ,ertsd mp3 ,jpeg,kep,sehol mkv ,vagy avi ...akarnak v.mit de aztan belebuknak,hiaba voltak elsok az elso vilaghaboru utan a Sony-val a radioelektronikaban es aztan a tv-kel ...,nem tudnak idoben megfelelni az ujj kovetelmenyeknek .