• narumon
    #48
    "Az ilyen mintaf@szokra építhet az Apple."

    Gratulálok. Egyetlen hozzászólás után eljutottál megint a mocskolódásig. Hozod a formád rendesen.

    "Ismét hoztad a formád, nagyképű és ostoba maradtál, nem segít rajtad semmi."

    Háhhá bagoly mondja....

    "Többször kellene elolvasni a dolgokat, úgy a cikket, mint amit írtam neked és akkor inkább csendben maradnál. Természetesen ez vágyálom csak, az ilyen technikai analfabéták nagy pofája sosem lankad és sosem veszik észre, mennyire nem értenek hozzá, csak ugatnak."

    Valóban, nyomtál pár iszonyatos nagy baromságot (jó szokásod szerint) és amikor ezt hipp hopp sikerül (ismét) megcáfolni akkor jön a vagdalkozás. Nem is te lennél.

    "Kár engem oktatnod, messze többet szereltem én ilyesmit, mint te egyáltalán láttál, ahogyan írsz, csak további bizonyítékot ad erre."

    Valóban jó sokat szerelhettél ha neked csak roncsolással sikerül kiszedned egy akkumulátort, és még el is magyarázod, hogy senki ne álljon neki otthon mert veszélyes. Igazad van valóban meggyőző voltál és sok bizonyítékot szolgáltattál erre.

    "Menj te csak szervizbe izzócserével és ablakmosó feltöltéssel is, de kár újabb kétségbeesett próbálkozásokkal kísérletezni avval, hogy magadat műszaki emberként mutasd be. Ezt a lasztit már régen elrúgtad."

    Háhhhááá :)

    "Ha ez meglesz, nem kell itt lejáratnod magad ismét."

    Ismét egy teljesen tipikus hozzászólás tőled. Valaki megcáfol erre jönnek a konkrétumok nélküli vagdalózások. Akkor egy vadmarha vagy, hogy az már fáj, de igazából élvezem mert rendívűl könnyű téged megalázni minden egyes alkalommal :)