• MaXiMkA
    #19
    Aham. Szóval a Symbian jó. Igen, ez így van, csak 10 év alatt semmit sem fejlesztettek rajta. Nekem ez a véleményem. 6 éve van telefonom, kettő is párhuzamosan : Egy Nokia, ami az idők során változott, cserélgettem és egy Sony Ericsson. Mind a kettő középkategória, s kb ugyanarra használtam. Össze sem lehet hasonlítani. A Sony rendszere sokkal inkább felhasználó-barát. Csomó beállítás van, ami alapvető. Nem azt mondom, hogy a Symbian szar, de nem elég. Mert megvolt a hírnév, a 70%os piaci részesedés és nem fejlesztettek semmit. Amikor beindult az Apple, még mindig ültek a seggükön. Jött az Android és marha gyorsan marha nagyon hódított. Na, a végére már kezdtek ébredezni. Sztem baromság volt az Intel-t hátbaszúrni és abbahagyni a MeeGo-t. Nekem nagyon tetszik. Éppen ezért örülök, hogy a Jolla folytatja és nem marad annyiban, ráadásul az Intel részéről a Tizen megjelenését is nagyon várom. Még tesztelik meg írogatják, de véleményem szerint jó lesz mind a kettő. S ha egyszer megjelennek, jobbak lesznek, mint a WP. Ez szinte biztos.