• alma2
    #1516
    Tegnap mentem par kort, mar jo ideje nem. Kozben csereltem kormanyt is, de mivel mas jatekoknal semmi szembetuno nem volt, igy valoszinu itt is a jatek valtozott alatta, nem a kormanycsere befolyasolt. Vegre elkezdtem erezni, mit is akarnak ezzel az ffb-vel. Jo par autot kiprobalva, vegre feszes volt ahol feszesnek kell lennie, gyakorlatilag jol mukodott. Bar nagyon sajnalom, hogy a csuszasnal nem erezni elegge, meg mindig egy csuszkan lehet csak tologatni az ffb-t, ami hihetetlen, de osszesegeben tette mar a dolgat. Ami meg pozitiv volt, hogy 100%-s a.i-val random 2-3 palyan menve, 3-4 auto tipussal, vegre mentek mint a meszes, engem sem turtak le az utrol, sot el is tudtak indulni startnal, szoval ott is van egy jo adag fejlodes.
    Amit nem tudom minek koszonhetek, gepem nem valtozott es mar szet irogattam anno a config file.okat. Vegre full minumum grafikan tudtam 90 fps-sel jatszani, ugy hogy volt rajta minimum msaa.Persze, csak napsutesben max 10 autoval. Igy a szemem sem folyt ki.
    Megnezve a multit 20 ember volt rajta, abbol tiz a fizetos dlc-n jatszott -> norschleife. A maradek 10 ember, meg gt3-mal tolta. Szoval el is lehet fejelteni egy eletre.- Egy csomo apro dolog is javult mar ami zavart, ha mondjuk ebben az allapotban adtak volna ki anno majusban vagy mikor, most elmondathnak hogy legalabb dupla ennyi jatekos lenne multiban, ami mar pont nem ferne fel egy szerverre :)
    Meg mindig nem ertem mire a nagy lelkesedes naluk, hogy ennyire fejlesztik, annak a 100 jatekosnak. Inkabb vartak volna vele meg, anyagilag jobban kijottek volna valoszinuleg.

    Ja ami rohadt zavaro, hogy minden kocsi orrtolos, fos. Meg a fekero elosztas sincs altalaban beallitva, aztan csuszik a segge. Gyakorlatilag ha nem nyul hozza az ember minden autohoz egy kicsit, total elvezhetetlen a legtobb.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.12.12. 18:26:01