• Szefmester
    #6
    Én meg pár hete online rádiót akartam hallgatni de a winamp folyton bufferelt mert túl sokan hallgatták az adott rádiót, és az nem tudott kiszolgálni annyi embert. Most akkor ha megengeded örülök hogy nem kell rábíznom magam a villamos energia szolgáltatón kívül arra hogy kicsit szórakozzam a konzolon. A boltba elsétálok a játékért, vagy megrendelem postán és örülök neki. Ha megszakad az online játék, akor folytatom offline.. jó mi? Ha meg akarom venni premier napn és játszani akarok vele, és előrendeltem akkor sem lesz baj... berakom a lemezt és játszom. mi is volt a diablónál? Előrendelted és becummantottál egy hosszú lóf*szt mikor kaptad a hibaüzenetet hogy bocsi, sokan vagytok. Mindezt a "legnagyobb" MMO készítőjétől... ironikus nemde? Ment a hype, mentek a reklámok, és még teszthétvége is volt, mégis becumizták az elejét. Most komolyan azt szeretnéd ha ez MINDEN egyes játéknál így lenne? Sőt továbbmegyek, mivel a SONY gondolom saját szervereiről végezné az értékesítést így minden egyes agyonreklámozott hulladék miatt egy egy régebbi játékhoz is nehezebb lenne hozzájutni. Meglehet tovább tartana letölteni és telepíteni, mint elslattyogni érte a boltba. ;)