• hurkaur
    #10
    Akkor most miert is a facebook hibaja mindez? Haverod reszese egy kozossegnek, amely szimpla tobbsegi szavazat alapjan eldontotte, hogy innentol facebookot fognak hasznalni. Mert kenyelmesebb, mert tobb funkcioval rendelkezik s mert huszezer kiscica megmenteset erik el ezzel.
    Ne erts felre, tok szuper a levelezolista, hasznaltam is, de a facebook mar kezd emlekeztetni, hogy melyik evszazadban vagyunk.
    Ismerosod meg maximum egy dolgot bizonyitott be azzal, amit tett: ha bedurcizik, keptelen cooperative munkaban reszt venni es csak hatraltat. Kozossegben nyelni tudni kell.
    Amugy rohejes ez a facebook utalat, eskuszom a myvip/iwiw/myspace/fasztudja idokben nem volt ekkora hozonges, bezzeg azokat tenyleg lehetett utalni.

    "Te Jozsi, a holnapi naprol majd irok vip-en.
    Te Peti, en csak iwiwen vagyok fenn.
    Az baj Jozsi, mert az meghivos es nem tudok regelni.
    De sracok, engem se felejtsetek el, myspace/akos23."

    Ehelyett van most egy platform, amin kozel 99% esellyel mindenkit el tudsz erni, es alkalmas(abb) a tarsas munkara. Tenyleg szornyu. Fuj fuj.
    ui: telefonnal pls senki ne jojjon, inkabb gondolja at megegyszer. Ha igyis arra jutott, hogy remek ellenpelda lenne, lojje tokon magat. Szabalyosan agyfaszt kapnek, ha egy tobb emberes (pl) projectet kellene lebeszelnem telefonon.