• Magiszter
    #1
    Nekem is kb csak 3 hónapja van telefonomon net, de egyenlőre tetszik. Leveleket azonnal látom, tudok rájuk válaszolni. Skype folyamatosan rendelkezésre áll így ismerőseim melóból/otthonról tudnak hívni rajta és nem kerül pénzbe nekik. Ha valami információ kell pl nyitvatartási idő, vagy árukészlet, esetleg menetrend, azonnal meg tudom nézni útközben.... stb. Szóval tudom mire használni. Persze a fő netezési platformom még mindig a PC és a jó öreg vezetékes internet.

    Az apple meg mindenhol népszerű, de azon kevés harmadik világbeli országok lakói mint mi is, nem engedhetik meg maguknak hogy akciósan 200 ezerét vegyenek egy zárt platformú eszközt. Ma is vagy 30 percet nyomogattam az Auchan-ban egy iPad 2-t, és szép meg jó, de ha gépre rádugva csak átmásolnám rá azokat a dolgokat amik kellenek (filmek, képek, dokumentumok), mindenféle segédalkalmazás és konvertálás nélkül, majd ezeket meg is tudnám jeleníteni, még el is gondolkodnék a vásárláson. Így inkább veszek konkurens Androidos ketyerét. Nem szeretem ha egy eszköz tőlem védi meg magát.