sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • Plata
    #24053
    Igen csak morrowind volt meg és a 4-es dlc csomag amiben benne van tolvaj céh meg hátbaszúrlak céh.
    De mivel tele lett a hócipőm a WoW-al ami kezd átmenni langyifesztiválba és a steamen akciós volt a necrom collections így megvettem,az tartalmazza az összes fontos sztori DLC-t.
    Meg van ESO+ amitől minden dlc elérhető.
    De mondjuk nem az a lényeg,hanem a végtelen táska amibe minden karitól elmegy az összes craft cucc.
    Bár az is jó hogy minden területre korlátlanul elmehetek,mert az ásatáshoz jól jön.
    Igaz azzal kicsit megakadtam,elértem a 8-as szintre minden sárga és egyéb cuccot kiástam és azóta nem esik egy darab lead sem,amíg kicsi volt a skillem orrba szájba estek.Most hogy volt időm sokat játszani mert beteg voltam nem esett semmi,pedig felhúztam egy karit 50-re és csináltam egy macipajtis késes karit,azt is felhúztam tizenvalahanyas szintre.