Space Station 13
  • Zero001
    #414
    Ez a léggyé alakulás egyébként tök kiment a fejemből. Régen is volt ilyen, akkor jót is röhögtem rajta, de most tök nem volt észben. Csak csodálkoztam, hogy 80% toxin sebzés, meg olyan gyenge vagyok, hogy nem tudok magamtól felállni a földről... Meccs végén meg egy changeling lenyúlta a genetikai adataim, és elkezdte léggyé alakítani az embereket.

    Ja, meg volt egy vicces abductor kör is. Detektív voltam, és volt pofájuk megtámadni science előtt a főfolyosón. Egyszer hozzámért az altatócuccal, mire beleeresztettem az egész tárat. Megbilincseltem, aztán elteleportált. A bilincsemet elvitte, az advanced batonját meg elhagyta.
    Aztán később jött egy szekus egy másik magenta kütyüvel, valami pisztollyal. Aztán még egy advanced baton is befutott.
    Kb teljes felszerelésüket elhagyták. Mikor kérdezte a HoP, hogy mi történik az állomáson, úgy foglaltam neki össze, hogy "valami lassú idegen invázió történik, idejönnek álcázva, szétrúgatják a seggüket, majd elteleportálnak"... :P :D
    Aztán mivel a kapitány és a HoS is agyhalottá vált, hívtuk a siklót. Három abductor csapat volt, összesen egyetlen embert sikerült elrabolniuk, aki meg megkapta az "érd el, hogy hívják a siklót" küldetést, ami sikerült is neki, keresztülhúzva az elrablók további terveit... :P