Space Station 13
  • Zero001
    #404
    Volt egy failtor CE kör is, a detektívet kellett kinyírnom, meg egyedül lépni meg a hajóval. Tettem egy singularity beacon-t a brig mögé, feltúrtam a részecskegyorsítót. Amikor elszabadult, káromkodtam rádión, hívattam a siklót.

    A kijáratnál frankón be voltak boltolva a kijáratok, körbementem és emaggoltam őket egy kupac ember szeme láttára. Sajnos túl hamar, volt idejük szétszedni mire megjött a hajó. Azért persze emaggoltam az indítókonzolt, de beözönlött egy csomó ember, a hajóhídra is, és meglincseltek. Volt azért aranyos pillanat, mikor az RD kiszállt a ripley-jéből, én meg beugrottam a helyére, de hamar szétverték azt is. Aztán az RD a beérkezés előtt kb 15 másodperccel kifosztott, így meglettek neki az állomás tervei a küldetéséhez.

    Meccs után kiderült, hogy a célpontomat persze nem, de két másik árulót azért sikeresen kiiktattam a szingulóval...

    Szóval ez így nem pálya, erre nem lehet alapozni kört. A szinguló beacon 14 pont, amellé pont elfér egy emag, ami így együtt is kevés egy nyert körhöz.

    Nagyon ideje lenne megtanulnom hatékonyan harcolni, nem állapot ami van...