Space Station 13
  • Aquir
    #396
    Én voltam a robo. Mondtam másiknak elején csináljon borgot belőlem erre elkezdett kaszabolni a műtőasztalon (aminek nem volt semmit értelme, mivel ha meg akart volna ölni a borgolás jó neki, ha meg az agyamat akarta volna ellopni, akkor pont azt nem csinálta...). Amikor nem a medbayben voltam akkor 2 különböző alkalommal pókkal harcoltam és mindkét alkalommal vissza kellett mennem a medbay-be meg nem volt szike sem tehát sokat nem tudtam csinálni. Közben mediborg (aki elején megmentett) utána elhúzott engem a maintbe és hozott kesztyűt is hogy csináljak valamit egy kék APC-vel, mondom nem vagyok engineer max "megpróbálhatom" a drótokat vágni, unlockoltam, auto-n sem működött mondom így csak kicserélés segíthet, hívjon engineert, közben detektív meg officer megjött és kérdezte mit csinálok :D Átkutattak de a borg is kezeskedett hogy minden rendben nálam. Annyira elszúrta a cargo meg a hop hogy AI beengedett EVA-ba és nekem kellett cargoban legyártanom a dolgokat + nem kaptam alapanyagot sem.. az meg elég vicces volt ahogy visszajövök és ott műtötted szerencsétlent :P