Space Station 13
  • Zero001
    #389
    Ó, hogy mennyire a tököm kivan néha a hülyékkel... Cult. MÁR MEGINT elkúrták. Hihetetlen. Első 10 percben lebuktunk, de masszívan vagy öten. És azért, mert egy nagyonokos culttársam nem várta meg, hogy jöjjön még egy cultist, hanem hamarabb megtámadta és lebénította az RDt és megbilincselve húzogatta a szervízjáratban, ráadásul nem hagyta levenni róla a reaktív teleport páncélt. Aztán jött egy robotász, addigra az RD-t behegesztette egy ládába, aztán a robotásszal is kergetőztünk picit, kértem egy bénító talizmánt és elkaptam. Aztán megérkezett még vagy három cultist, betömörültünk a szájbavert szervízjáratba, lökdöstek, nem hagytak átállító rúnát írni. Aztán valamelyik zseni kinyírta soul sharddal. Ebben a pillanatban nyílt az ajtó, és tört ránk a HoS meg egy zsák szekus, mi meg állunk körbe egy kupac csontot és ruhát.

    Elkaptak, dekonvertáltak vagy három társsal együtt.

    Komolyan nem értem, hogy ez most miért kellett ÍGY. De tényleg, elkezdtünk szervezkedni, odahívtuk R&Dhez a többieket, meglett volna minden. Erre ez a hülye megtámadja az RDt. MIÉRT?! Persze, mondtam neki, hogy ő lesz az első célpontunk, de mi a francért kellett neki kapkodni?

    Fel tudom baszni magam rajta, mikor hülyeségen múlik másfél óra játék, ami lehetett volna jó is.

    Mindegy, addig kitanulom a telescience-t, írok rá mathcad programot.