• ozimak
    Aztán felmész és szembesülsz vele,hogy kik veszik meg 90%-ban... amikor beleszólnak a mikrofonba azzal a 8 éves hangjukkal...
    Komolyan mondom a több év alatt az MW2-ben két kezemen meg tudnám számolni hányszor hallottam értelmes felnőtt hangot...
    "Új grafikusi motor minek lenne, amikor még mindig jól néz ki a játék"
    Ez meg totál nézőpont kérdése...
    Kérdezz meg erről egy BF3-ast vagy Metro 2033-ast,crysis-ost,sorolhatnám... Lassan minden FPS lehagyja... ugyanmár...
    És akkor még nem emlitettem amik jönnek: Far Cry 3,Ghost Recon FS,Medal of Honor Warfighter...
    "de még is 20 millió el fog fogyni belőle."
    Elég szomorú... Addig ne is várjuk,hogy nagyobb lépést tesz előre ez a játék... Az MW2 volt a csúcs,utána kellett volna lépni valamilyen irányban... leginkább új grafika terén... csakhát ugye ez full konzol port...
    "mert ez alapvetés ahhoz hogy egy ilyen kaliberű FPSt multiban korrektül lehessen játszani."
    Tény! De kérdem én:
    5 év múlva is ugyanezzel a játékkal akarsz játszani,ugyanezzel a grafikával? Ha igen akkor neked ott lesz az MW2,MW3,BO de azért haladjunk már a korral... Ha egy BF3 vagy Crysis 2 szintű játékot el tud futtatni a gépem, akkor legyen már értelme. Annyi potenciál van a játéktervezőkben,nem értem miért kell őket visszafogni... Ezt csak a COD-nál játszák el...
    Nem vagyok fikamatyi barátom csak gondolkozok és nekem számit a pénz! Ne ugyanazt kapjam már 12000-ért 2011-ben, mint 2009-ben. Ha látom hogy van értelme támogatni egy csapatot akkor szivesen veszem a portékájukat,de ha azt látom hogy egy cég kiadja ugyanazt a grafikát új pályákkal meg új fegyverekkel,és még drágábban is adja mint az elődjét,ráadásul ha kiszámolod:
    Játék ára: 12.900.-
    DLC-k ára: kb. 3000x12=36.000.-
    Elite előfizetés: 10.000.-
    58.900.- Azért,hogy teljesen kihasználhasd a játék adta lehetőségeket...
    Gratulálok! Ha ez nem lehúzás akkor én látom rosszul,bocsánat...
    Hidd el én imádtam az MW-t és imádom az MW2-t(most is toltuk 2 haverral),de amit mostanság csinálnak az pofátlanság! Én csak sajnálom az olyanokat akiknek nem nyílik ki a szemük. Ezért is írtam,hogy elég szomorú,hogy 20 millióan megveszik. De mire ezt megírtam észre is vettem,hogy te közben rendelkezel Xbox-al és PS3-al is...
    Most akkor mindenki gondolkodjon el egy pillanatra... Én a fikamatyi!