• ozimak
    #26
    OFF:Valószínűleg nem tudod miről beszélek,mert nekem simán elfut a BF3 is...
    Van egy kimondottam E8400-asokat érintő problémája az MW3-nak,méghozzá az,hogy egy bizonyos idő eltelte után(lehet 10 perc,de lehet fél óra is) 100%-on pörgeti a procit játék közben, és a menüben állva(!) is megeszik 60%-ot! Erre szarik rá az Activision meg az egész bagázs! Én meg megvettem pénzért ezt a szart azt le se szarják a fejemet,hogy nem tudtam vele játszani... Volt közben win reinstall is de semmi változás... Érdekes sokkal erősebb játékokat vígan játszok.
    Az az igazság,hogy erre csak az jön rá aki nem elfogult COD-os... nekem semmi bajom a COD-osokkal mert én is a mai napig játszom az MW2-t(bár most ez a kis okosság az AlterIWnet-el szemben még jobban feldühitett)és nekem is már legalább 1000 órám benne van,és két haver is full COD-os. De azért nagyon gusztustalan,ahogy "felcsillant a szeme" az Activision-nek amikor észrevette,hogy a COD-osok torkán bármit le lehet nyomni! Presztízskérdés az egész... nekem ez már sok...