• Szefmester
    #27
    Én sem voltam már 2-3 éve, de még akkor nem volt fizetős a tagság, ellenben magas volt a büntetés a késésért. De legyen a tagsági 1000 Ft 1 évre.. egy év alatt kiolvasok 20-30 könyvet szal annyit mint most. Ha úgy vesszük akkor az e-readerem 29900Ft-os vételi ára nekem majd 30 év könyvtárhasználatot jelentene ha előre befizetném.

    Még nincs egy éve hogy megvettem. Elolvastam rajta a Galaxis útikalauz 5 részét, a Vampire klánregények 13 részét, és most a káosz ciklust John Caldwelltől... ezek közül 3 v. 4 volt meg a könyvtárban és persze hogy nem az első részek. Szóval a könyvtárban még nem is azt olvasok amit szeretnék hanem ami van, és ha van egy könyv ami sikeres és folyton kikölcsönzik, akkor csupán a szerencsén múlik hogy én is el tudom e olvasni, míg a torrent nevű könyvtárban mindíg ott van a könyv jóformán, és folyamatosan bővül, 0-24ig elérhető, könnyen kereshető cím, szerző szerint.. több nyelv könyvei is ott vannak. Ha véletlen törlődik a könyv akkor nem kell büntetést fizetnem azért mintha a könyv elveszett vagy kicsit elfáradt volna egy esősebb napon...