• Szefmester
    #77
    Nos ha szerinted ilyen vagyok akkor szerintem te pedig a tüllszoknyás fickó vagy.. ha szeretnéd tesztelni a dolgokat akkor jövő héten fél kettő magasságában a gyömrői út egy részén megtalálható vagyok egy "próbazebrázásra". ;)

    Senkinek sem kötelessége eltűrni azt ahogy valakinek csak szokása betartani a közlekedési szabályokat. Kicsit kifacsart módon ide lazán beidézhetném a jogos önvédelem meghatározását, mivel a kresz szerint nekm a zebrán elsőbbségem van, és amennyiben te (a tüllszoknyás paraszt) nem engedsz át én pedig lelépek és csak éppen hogy nem csapsz el akkor én egy megkezdett támadásodra reagálok, kezdésnek verbálisan és ráutaló magatartással. Amennyiben a tüllszoknyás bugris kiszáll az konzervjéből mondván hogy neki "joga van szabálytalankodni" és odajössz megmutatni hogy nem hiába szeded a szteroidokat akkor én úgy és olyan módon védekezhetek ahogy szeretek. Sőt mivel a "támadásod" nem pusztakézzel kezdődött még önvédelmi korlátok sem kötnek meg, szóval azt és úgy használok ahogy jólesik.

    Kifacsart logika? Az. Problem?