• Szefmester
    #74
    Majd legközelebb videóra is fogom venni, vagy pedig leírok neked mintha egy jegyzőkönyv lenne. SZóról szóra, még azt is amikor az egyik haver megigazította a nadrágját mielőtt a bal lábával kilépett volna a fickó felé. A rendőrigazolványon meg mintha lenne valami jelvényhez hasonlító kis bizbasz.. bár nem értek hozzá hiszen szerinted még soha nem láthattam olyat. Amerikában az a kis bizbasz funkcionál jelvényként... lehet hogy a két szó ez esetben olyan mint a te "át szoktam engedni" szöveged?

    Ha csak át szoktad engedni a gyalogost akkor az esetek egy részében csak odavigyorogsz és a gázra lépsz tesztelvén a nagyika reflexeit.. Ha meg nem hiszed a történetet? Kit érdekel(sz)? Én tudom mi történt ott ahogy az a pár haver is, és ennyi a lényeg, az hogy te azt mondod hogy nagy darab vagy meg jó kondiban azt nem hiszem el, ennyi erővel lehetnél egy girhes transzvesztita is aki boában és tüllszoknyában írja a baromságait. Ha gondolod akkor pesten autókázz olyan buszmegállók környékén ahol van valami komolyabb létszámmal dolgoztató cég, és akkor nézd meg menyi ember próbál meg átmenni az úton a zebrán miközben a hozzád hasonló tüllszoknyások csak vigyorogva továbbmennek. Az ilyenek elé érdemes lelépni.. elcsapnak maximum.. viszont készülök arra hogy a suttyója nem fog tudni megállni így minimalizálni tudom a sérülést az meg hogy utána majd nekiáll hőbörögni? Verjen meg.. leszarom.. akkor még egyéb szabálysértések/bűncselekmények miatt is szívni fogja a fogát. Ha beledöglök engem már nem fog zavarni őt viszont igen, ha nem döglök bele akkor nem fog sokáig zavarni őt viszont igen. Nos? Egyéb probléma, mielőtt visszamész a balettba ugrálni?