• willcox
    #45
    Már régebben történt, akkor még másik autóm volt, mesélték, hogy van a környékünkön egy kb. 10 fiatal köcsögből álló banda, akik este azzal szórakoznak, hogy elállják a teljes utat, és ha az ember lelassított, vagy megállt, akkor összerugdosták és leköpdösték, meg csavarhúzóval végighúzták az autóját. Alig vártam, hogy én is "áldozat lehessek", vártam, hogy mikor bukkannak fel. Aztán egyik este láttam, hogy előttem, jó messze pont akcióznak az egyik autóval. Megálltam, megvártam, míg befejezik és elengedik az autót. Akkor elindultam én is, és mentem szabályosan. Amikor látták, hogy jövök, elállták az utat. Nagyszerű, pont erre vártam. Amikor már kellően közel értem hozzájuk, ők meg várták, hogy fékezzek, akkor visszaváltás és padlógáz. Egy pillanat alatt rájöttek, hogy még akkor sem tudnék megállni, ha akarnék, így azonnal szétrebbentek, mint a verebek. Megfordultam, és visszafelé ugyanezt eljátszottam velük. Aztán kikiabáltam nekik, hogy ha gondolják, ki is szállok, de mivel kompenzálni kell a létszámfölényüket, egy pár ólommal ellátott barátomat is hozom magammal, és nem vagyok szívbajos használni. Meg is mutattam nekik. Soha többet nem láttam arrafelé őket.
    PS: még mielőtt valaki megkérdezné, igen, van engedélyem is.