• narumon
    #41
    A nagy részével egyetértek, de pl nálunk hosszú utak alatt megy a DVD mert attól, hogy én vezetek, feleségem még megnézne valamit (szigorúan fülhallgatóval), vagy a hátsó ülésen utazók is néznének valamit. Internetre is azt mondom, hogy nem lenne az olyan rossz. Pl automatikusan frissülő navigáció, időjárás kijelzése a HUD-ra, internet rádió streamelés, szintén az utasoknak "szórakozás", stb stb. Nem kell ezt mereven kezelni, biztos lesz olyan alkalmazás ami jól használható lesz. Itt lentebb is írták emberek, hogy ezek az elektronikák amiket én is szeretek és ezek szerint te is ezek őket hidegen hagyják. A legjobb dolog amit imádok a kocsiban a programozott fűtés-hűtés pl. Télen tudom, hogy 8-kor fogok indulni valahova és beállítom, hogy reggel 7:45-kor kezdje el felfűteni a kocsit, így nem a jég hideg kocsiba ülök be, és akkor várom, hogy leszáradjon a pára, meg melegedjen a motor. Nyáron ugyanennek az ellenkezője, tűző napon álló kocsiba nem 60 fokba kell beszállni. Elismerem, hogy nem kötelező egy kocsinál de jó ha van. A memóriás ülés szintén egy "szinte már kötelező" dolog. Bedugom a kulcsom a kocsi felismeri, hogy én vagyok és beállítja hozzám az ülést, ha asszony megy el vele akkor az ő kulcsára az ő ülése, rádióadói, beállításai jönnek elő. Lehet fikázni az elektronikát de én imádom, és az internettel, appokkal is így vagyok, nem tudom még mire lesz jó, de régen a fentieket sem tudtam volna elképzelni, most meg aktívan használom/szeretem.