• willcox
    #40
    Ha egy utas internetezni akar, akkor használja a saját eszközét és mobilinternet előfizetését, ne az enyémet.
    "internetes adasok stream-elesere" - ha zenét akarok hallgatni, akkor a nem kis zenei gyűjteményemből válogatok, és akkor olyan zenét hallgatok, amit szeretek, nem pedig egy streamet hallgatok, ahol a franc se tudja, hogy fog-e tetszeni. Esetleg rádiót hallgatok, ez általában hangulat kérdése nálam.
    "ip telefonalasra hasznalhato" - ha már van mobilom, akkor használom is, nem szarakodok ip telefonálással.
    Az autó ne akarja kiadni a pozíciómat, a térképadatok pedig kösz, megvannak, azt nem menet közben kell beszerezni.
    A fontos híreket a rádióban is meg lehet hallgatni, a levelek meg ráérnek akkor, ha majd gép közelében leszek.

    De attól függetlenül, hogy nekem mi a szimpatikus és mi nem, azt egyáltalán nem értem, hogy miért kell még egy autóban is külön olyan képességeket kialakítani, amit egy laptop, vagy egy táblagép, esetleg okostelefon is el tud látni, ráadásul ezek mobilizálhatók, és bárhova tudja az ember magával vinni. Szerintem egy autóba ezt semmi értelme beépíteni.