glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • molnibalage83
    #2445
    A destruction egyik alapszabálya, hogy ha egydül vagy így, akkor szard le, hogy befoglahatják az egyik oladlsó zónát. Lerak egy rakás egységet és minimális incomb bószuszt ad. Aztán a szállító és AAM heli platfromok kidobott pénzt jelentenek. Soha nem fogom megérteni, hogy minek nyomnak heli rusth destructionban... Alig várom, hogy leszálljanak és aztán halomra ágyúzom és bombázom a kitett egységeket, mert ugye senki nem gondolja komolyan, hogy a MANPAD megállít egy komoly légitámadást. Aztán a harkocsis és ném gyalogos átgázol rajtuk. Nagyon kevés olyan 10 v 10 heli rush volt, ahol nem tapostam el, csak akkor ha total noobok voltak. Egyszerűen hiába van zónájuk komoly erőt nem tudnak behívni leszállás után és ha két játékos és oda egyszerre és egyinek van HE rocket arty, akkor beteríti az egész zónát...

    Nekem gyak. egyik deckembe sem fér be helis szállítású gyalogság, mert 5 inf. slot egyszerűe luxus. Ha viszel helis gyalogost, akkor minimum két fajta gyalogosnak kell heli, mert ATGM nékül nincs pct. elhárítás. Viszont akkor recon inf-ből is kell helis... --->motorized vagy airborne deck kivételével nincs heli. Motorized deckkel soha nem tolok mert az én szememben hulladék. Én a harckocsi hadviselést tolom igen magas szinten.

    Tegnap is olyan ellenlökéseket csináltam, hogy total noobokkal vesztve TD-ben egyedül én voltam igen pozitív killben..
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.08.26. 10:56:12