• szgege
    #26
    Hát tudod én meg a szakmában vagyok már egy ideje és pont ebből van tele a f.szom. Fejlesztések?? Amikor még mindig alu kábel a méretlen oldal??? Ez neked fejlődés? A testvédelmi reléket se akarják kötelezővé tenni. A mérő engedélyes szerelők sorra hőzöngenek ,hogy miért nem kapnak tisztességes támogatás a szolgáltatótól. Napi szinten mennek a szívások az engedély megadással,mert mindegyik ellenőr mást kér ,mint az előírásokban kérnek. Szabványosítás dettó egy "jó" dolog. Arról már nem is beszélek,amikor az Elmű-s szerelő sumákol ,le akarja húzni a pitiáner javításoknál az ügyfelet vagy olyat is láttam már,hogy bontott anyagot épít be.
    Az árak terén meg,pont most éppen az internet előfizetésemmel jártam így, eleve pofátlanul drága áron kaptam ultra szar minőséget(T betűs cég). Mikor meg fel akarod mondani,ott szívok vele hogy bunkó és udvariatlan és szivat. A számláimat 2 hónap csuszással kapom meg... Jah és olyan időszakot számláz ki ,amikor már nem is volt nálam az adsl modem.