• gforce9
    #95
    Arra is csak akkor van szükség, ha a játékok a hobbid. Egyébként értelmetlen. Az meg, hogy ki mennyire bizonygatja, hogy milyen kafa a tablet, engem nem igazán hat meg. Magánembereknél, kisebb cégeknél szervizelek, volt már kezemben gagyi tablet is meg drága cucc is. Egyrészt engem valahogy egyik sem tudott felvillanyozni, másrészt meg, akiknek van, azok 90%-a se használták semmi értelmesre, csak azért vették meg, mert egyrész kényelmes erre arra, másrészt most ez a divat, harmadrészt mert a szomszéd mondta, hogy milyen jó. Persze ő sem használja semmire. Nyilván van olyan ember aki ki is használja, de ezek vannak kevesebben, a többiek divatból vásárolják. Fogy, mint annó a tamagochi. MIért is ne fogyna? Vegyen tabletet az akinek nagyon kell, nem fáj ez nekem, de amikor jönnek ezekkel a barominagy előnyökkel, de én ezt a környezetemben nem látom, pedig ebben a témában dolgozom, akkor néha felmegy az agyvizem :) A tablet szórakozásra való, egy játékszer. Munkára, csak bizonyos célfeladatoknál tud versenyre kelni a régebbi megoldásokkal.