Az Amnesia: The Dark Descent folytatása...


  • kasa85
    #52
    Tökéletes a teszt amit írtál szintén ugyan az a véleményem nekem is.
    Viszont én nem tudom,de szerencsésnek mondhatom magam,hogy tudtam hol mit kell csinálni.
    Illetve a szörnyeket is megfelelően kerültem ki szóval nekem jó,ha négy óra volt a végig játszása úgy,hogy minden papírt,és sarkot bejártam.
    Persze volt olyan rész ahol el akadtam,de az nagyon ritka volt ezért is sikerült gyorsan végig játszanom.
    Viszont egy amit hozzá tennék az optimalizálás nagyon rossz lett.
    Mindent a legnagyobb értékre raktam,ha jól emlékszem volt egy beállítás pontosan nem tudom mi a neve 16 volt az érték,és fel toltam 32re.
    A játék elkezdett akadni mint a fene helyenként.
    Csak tudnám miért,mert a látvány nem is változott,és a vasam is megvan ahhoz,hogy a Crysis 3 fúl grafikán ki tudtam játszani.
    Mivel nem volt rá keretem,így kénytelen voltam virágboltin végig játszani szóval nem tudom lehet törés hiba áll a háttérben.
    Semmi olyan kinézet nincs a játékban ami meg magyarázhatná az akadozást helyenként.
    Viszont ami nálam vitte a 80%ot az a zene volt ezért annyit adok a játéknak.
    Amiért nem éri el a 90%ot az a gyenge kinézet,és szörny karakterek nem tudom,de egy kicsit vicces volt a disznó fejű emberek.
    Viszont az első részben azok a nyúlánk torz lényektől borsódzott a hátam ijesztő volt.
    A zene,szinkronhangok toppon voltak nagyon hangulatosra sikerültek sokszor azt hittem mikor hallottam a megnyugtató zenét,hogy itt a vége,de kellemesen csalódtam,mert csak a 3/4nél tartottam a játékban.
    Igazából ott kezd felpörögni a játék viszont az első több mint a felében dög unalmas csak feladványokat kell megoldani néha,néha egy röfit látunk elcsoszogni elsprintelni semmi több.
    Az első részt egyedül a zene múlja felül minden másban csúnya visszalépés mindenben.
    A grafika az meg maradt talán csiszoltak egy kicsit rajta,de semmi kiemelkedőt nem tapasztaltam a második részben.
    Ha a mostani horror játékokat veszem figyelembe amik megjelentek akkor az Outlast a befutó ez után jön ez a remek játék ami remélem folytatódni fog a közel jövőben megérdemli a folytatást szeretem az egyediségét.