Az Amnesia: The Dark Descent folytatása...


  • kasa85
    #47
    Sokkal ajánlom a kipróbálását :)
    Mindenféleképpen veri az Amnesia játékot kinézetben,és hangulatban.
    Ott az első 15 perc után ahogy be lépsz a bolondok házába elő ugrik a para faktor,és jönnek a nyakadba ugró bolondok,és dobálózó gorillák.
    A hang hatás ott még szebb,és a sztori is magával sodorja az embert ezért ez az Amnesia nagy csalódás számomra azt hittem űbereli az első rész persze ritka az olyan termék filmben,vagy játékban ami a második része ütné az első részt,de vannak kellemes csalódások pl Assasin Screed 2,vagy 3 az első monoton volt.
    Ajánlom a beszerzését én azt mindenféleképpen a polcomon szeretném látni a Magyarítása ha minden jól megy a hónap végén érkezik a kevés szöveg miatt inkább naplók vannak gyorsabb a fordítást.
    Amúgy jó játék a mostani Amnesia is unalom űzésnek jó viszont gyászos a hangulatom,mert sokkal többre számítottam.
    A két játék azonos méretű az Outlast játékban egyszerűbb fejtörők vannak azért lehet végig szaladni 4 óra alatt ez a játék meg a keresgélések miatt tólja ki a játék időt.Láda huzigálás,kerék forgatás,kapcsolókkal való babrálás,biztosíték csere,benzin keresés üres tartályok feltöltése.
    Szóval ajánlani tudom mint horror kedvelő játékos. :)
    Jó játékot kíváncsi vagyok a véleményedbe dobhatnál egy privátot amennyiben lesz időd rá,hogy milyen lett.