• nlght
    #8
    A 2. rész a legkirályabb autós játék, amit valaha alkottak, pedig nfs1 (sőt a stunts) óta sok játék megfordult a kezem között. Az elsőt 3-szor játszottam ki. A 2. meg fent van a megjelenése óta. Hogy hogyan? Egyszer raktam fel csak és minden rendszerrakás után is működik, nem piszkít a registrybe, amúgy nyertem benne vagy 7-8 millió pontot cirka pár év alatt, multiban is istencsászár, a mai napig működik a crackelt verzió is, simán csatlakozik a gamespy-ra és játszhatsz kelet-európaiakkal (főleg lengyelek meg oroszok játszák, de 1-2 osztrák és magyart is látni néha, mondjuk utoljára pár hónappal ezelőtt játszottam), nincs is jobb, mint amikor 8 iskolabusz gyepálja egymást egy erdei rally pályán

    Ender Wiggin: a 2. részben az ellenfelek hozzád igazodnak, ha nagyon jól nyomod, akkor ők is jobban mennek, ha béna vagy akkor lassítanak, hidd el így van, már benne van pár száz óra játékidőm (húú de rossz leírni :P), szal valszeg az csak a gondod, hogy nem használod a féket kanyar előtt (ilyenkor kell felkúrni az előtted lévőt a falra és máris be tudod venni :D)