• Szefmester
    #2
    Milyen tragédia... ha az ember utazni akar és maga akarja elintézni a szállást és az utat minden részével, akkor maga kezdjen neki a dolgoknak. Hát milyen pofátlanság már hogy én két hét pihenést szeretnék az általam választott szállodában és az általam megszervezett programokkal, és utazási formával, nem pedig úgy ahogy valaki azt eltervezte.

    Ha kényelmesen akarom intézni, és igénytelen módon túristáskodni akarok és azt akarom hogy látszódjon hogy túrista vagyok akkor rákeresek egy utazási irodára, vagy elmegyek egybe és fizetek nekik. De ha engem az érdekel hogy mennyi a repjegy, és milyen szállodák vannak akkor ne akadjon már ki ezen egy olyan cég akinek semmi köze hozzám. Ezek azon is sipákolnának ha a haverokkal beülnénk a kocsiba és elmennénk egy random ország random városába és egy random szállást vadásznánk délután, és csak reménykedünk abban hogy legyen valami olcsó de kényelmes hely az éjszakára. Közük nem lenne a dologhoz, de mégis sírnának, hiszen semmi pénzt nem kapnának értünk.