• Szefmester
    #23
    És te ismételten nem a kérdésre válaszoltál.. Gratulálok. Én megint leírhatom hogy ismerem ezt a rendszert, és tudom mi miért olyan amilyen, de a kérdés mi is volt? Mi lenne ha? Ha abból indulok ki hogy egy akkora sóher vagy hogy csak a pénzre tudsz gondolni akkor soha nem számíthatok még csak közelítő válaszra sem a kérdésemre, csak ilyen kioktatást. Ha nem arról szólna az össze gondolatod hogy pénz pénz pénz... izé.. sok pénz, sok pénz, még több pénz, akkor talán tudtál volna választ is adni. Ennyi, veled nem erőlködök tovább mert mint látom még a kérdés filozófiáját sem érted. Gondolkodj, képzeld el az alternatívát, egy olyan világban ahol nem attól leszel nagyobb ember hogy 3 villád, és húsz luxusautód van.
    Most mondok neked egy olyat ami miatt engem őrültnek vagy elmebetegnek fogsz tartani. Közel minimálbérből élek, és néha elég nehéz kijönni a hó végére, ám amikor egy barátom jött hogy tudok e neki adni 15ezret következő fizetésig, akkor nem hajtottam el hanem adtam. Még ha ezzel magamnak elég sok kellemetlenséget is okoztam a következő fizetésig. Gondolom te még akkor sem segítesz másoknak amikor könnyedén megtehetnéd.