• Szefmester
    #17
    B****tok már meg! Tisztában vagyok a dolgokkal, csak látom annyira retardált okoskodó trollok vagyok, hogy nem fogjátok fel magát a kérdést! Ki a f@sz nem sz@rja le hogy ilyen hitvány rohadt világban élünk ahol te képes lennél még a saját anyád is eltüzelni és közben megrakni, mert abból pénz van, és semmi sem vezet ahhoz hogy a világnak is jó legyen. Legyél önző köcsög és akkor beinthetsz mindenkinek akinek nincs akkora vagyona. Fogd már fel magát a kérdést! Nem az érdekel hogy ilyen vagy olyan OV adót akarnál kivetetni az R&D-re! Nem érdekel hogy dollármilliókat ölnek bele egy egy kutatásba, és aztán nyereséghajhász módon ülnek rajta a trollok hogy majd bepereljék azokat akik szintén alkottak egy hasonlót. Tisztában vagyok azzal hogy ma egy olyan riheronyg világban élünk ahol egy férges almás logós szutyok cég levédetheti a szögletes keretet a telefonokra.. vagy a dupla klikkelést a másik pénzimádó! A kérdésem annyira primitíven egyszerű volt hogy ti már fel sem fogjátok! Mi lenne a világból ha a tudás MINDENKIÉ lenne. Ha te is és Én is és az ugandai birkapásztor is azon dolgozna hogy a MINDENKINEK jobb legyen, és ne csak a saját zsebem dagadjon jobban. Nah erre tudsz mondani valamit, vagy megint nekiállsz oktatni meg okoskodni? Ha lenne egy globális tudástár, amit nevezzünk "szabadalmi hivatalnak" ahova bemegyek átnézem a találmányokat, majd hazatérek és továbbfejlesztem az egyik segítségével a saját ötletem, amit aztán én is beadok oda. De nem feltétlen kell ennek garázsprojektnek lenni. Lehet ez a 20nm-es processzorgyártás forradalmasítása is. Érted? Kétlem hogy felfogtad, de a hozzád hasonló kioktató barmok miatt szoktam csak így bepöccenni, úgyhogy ne írj vissza, max röhögj a telerecskázott markodba de jó közelről.