
| Kunos Simulazioni | Assetto Corsa | Assetto Corsa Competizione | AC Forum | AC FB | AC Twitter | Kunos Twitter | AC Youtube | AC Hun. FB |
| HSW | VirtualR | BSimRacing | RaceDepartment | DrivingItalia | Radiator-Champ | Setup Guides |
SZERVEREK: | GTRM | SRS | VSR | BAJNOKSÁG-SZERVEZÉS: | GTRM | SRS | VSR | LETÖLTÉSEK: | AC DB | AC CLUB |
-
#9133
Nekem a G25 driverben 101 az FFB erő, AC-ban pedig 60 asszem. Pedál nálam régóta Nixim-mod (házilag), így hozzá van állítva a linearitás a játékban és álom a fékezés.
Ez a kidriftelés kanyarból meg úgy vettem észre kicsit nehezebb AC-ban mint mondjuk LFS-ben, sokkal jobban oda kell figyelni a gázpedálra. Az is lehet hogy a gumival függ össze, lehet jobban megtapad gázelvételre. LFS-ben valahogy jobban lehet csúszkálni, íven tartani, pumpálgatni a gázt stb.
Szerintem is LFS-el lehetne megtanulnod a 900 fokot, illetve ne az F40-et hanem utcai gumis 458-at tesztelgess. És a gázpedálra is koncentrálj.
Bocs a regényért.