• alma2
    #42685
    Ha ugy erzed, hoyg jobban szeretned, ha meg erosebben kellene tartani a kormanyt, meg jobban kirantsa a kezedbol stb. de mar folyton "a hataron tuli" dolgokat kellene reprodukalni a kormanynak es nem tudja, akkor erdemes erosebb kormanyt venned, ami ugye dragabb is.

    De igazabol ki mit preferal, en is sok ev alatt kezdtem novelni egyre erosebbre, de csak azert, mert egy bizonyos ero kornyeken, nekem sokkal informativabb mi is tortenik, marmint palyautozasnal, foleg ac-ben. Mig egy pl egy kormanynal maximalizaltam az erot es gyakorlatilag pl 0-30 % kozott hasznaltam, vagy nem is tudta olyan pontosan reprodukalni vagy egyszeruen nekem annal az elleneronel nem tudtam kulonbseget tenni, most hogy 20 vagy 25% ellentartas van. mig pl ugyanezt a mokat 50% 55%-nal mar ereztem. De sose hallgass senkire ahogy neked jo, ugy hasznald, ugyis valtozni fog idovel, mi szamit neked, mi ad extra infot.
    Pl dirt-nel sokkal jobban jarsz, ha nagyon leveszed, hogy ne rangassa ki a kezedbol a kormanyt feleslegesen, mert az utrol nem sok hasznos info jon vissz, na meg murvan nem is tud annyira amugy sem.

    De van aki meg szereti, ha pl hasonloan "nehez" a kormanyt tekergetni mint a valosagban bizonyos autoknal (majd a szakik megmondjak, hol rohadt nehez) ott ilyen logitech thrustmaster-es dolgok szoba sem tudnak jonni.

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.06.06. 21:41:13