
| Kunos Simulazioni | Assetto Corsa | Assetto Corsa Competizione | AC Forum | AC FB | AC Twitter | Kunos Twitter | AC Youtube | AC Hun. FB |
| HSW | VirtualR | BSimRacing | RaceDepartment | DrivingItalia | Radiator-Champ | Setup Guides |
SZERVEREK: | GTRM | SRS | VSR | BAJNOKSÁG-SZERVEZÉS: | GTRM | SRS | VSR | LETÖLTÉSEK: | AC DB | AC CLUB |
-
#18599
Szerintem olvass utana, nezz meg par videot, ezerszer ki lett mar vesezve ezer forumon, itt senkinek nem lesz ereje, kedve ebbe belemenni :) Vagy csak probalj ki egy normalisabb kormanyt egy normalisabb jatekkal, pl ezzel. aztan mindenre megkapod a valaszt.
De miert kellene cockpit barmilyen kormanyhoz is. Meg a t500-at is siman ket mozdulattal felteszed az iroasztalra, aztan ha nem kell, leveszed a pedalt meg arrebb tolod a labaddal, ha nem azon akarod mindig pihentetni a labad.
Utoljára szerkesztette: alma2, 2014.08.19. 21:32:36