• Keszthelyy #10
    Milyen jó lenne ha mégtöbb kultúrobszcén ingyenélő szívná a vérünket. Ugye? Belegondolok milyen frankó a világgazdaság állapota az 1000 dollárt fektes be 20millát nyerészkedj megoldásoktól. Az egész szórakoztatóipar erről szól semmi másról. Összevinnyogunk egy lemezt pl. 5000 dollárból és kiszórjuk a ruppótlan vertyogásunkat 1.000.000-ért. Persze tisztelet a kivételnek. Inkább valami társadalmilag egyenlő hozzájárulást gondolnák ez ügyben. Mondjuk megversenyeztetném a "kuktúra" díszes képviselőit. Egy alsó limit lenne a népszerűséget illetően. Ez alatt leves! Magyaul szórakozzon saját költségére a szerencsétlen, vagy finanszírozza az a pár tucat sérűlt aki nyalja a hangját. Felette lehetne értékarányosan honorálni a tevékenységet. Természetesen erre nemzetközi összefogás kellene. Az meg sose lesz. Főleg hogy egyesek vagy inkább sokak ellenérdekeltek.
    Még valami. Szerintem egy zenekar éljen élő előadásokból. Értem én, hogy könnyebb kiadni félmillió példányban ugyanazt és a vevő majd meghalgatja amin akarja. Az előadóművészek meg lóbálják a lábukat Hawai-on. Ez természetesen kényelmesebb. Koncertet szervezni koncertekre járni gáz. Mert melózni kel. A plébek-re meg lebukhatunk. :) Jajj de átlátszó. Megin oda jutunk, hogy könnyen sokat. Ugye??? Mielött bárki is félre gondolná. Meg vagyok elégedve azzal amim van. Vagy is a jó szerivel semmimel. Gondoljanak bele. Tőlem elvenni nem lehet semmit. Ha megbüntetnének amolyan jó pár millára mennék leülni. Addig eltartana a sok ökör akiknek ez a rendszer jó. :D Közben kitanúlnák pár értékesebb hivatást. Példáúl a törésmentes zárnyitást vagy a zsebtolvajlást. Buli is az olyan rendszer ami a kistílű bűnelkövetöből nehéz-bűnözőt csinál. Nem? Na fel a fejjel! Kinek inge vegye bátran magára.