• moviestar
    #13
    Nna, akkor en is megirom a velemenyem: Szerintem a szeriaban a 3-as volt a legutosebb, mert vegre egy helyzet, melyben a fohos nem tudta kontrollalni a fogonoszt (aki zsenialisan jatszotta a szerepet), kicsit mint a Dark Knight-ban. Es vegre egy halando embert lattunk aki probalja a leheteltent is megtenni a szeretteiert.
    Az elso a maga idejeben egy nagyon utos film volt. Jok voltak az akciok, es izgalmas tortenetbe agyaztak az egeszet. Csak a foszereplon talaltam kivetnivalot. De viszont lehet, hogy epp o volt a legmegfelelobb, ez soha nem fog mar kiderulni.
    A masodikban tenyleg tul sok volt a tulzas, es Woo csak a latvanyra hajtott. Valakinek biztos, hogy ez is bejon.
    A negy eleg unalmasra sikeredett, de ami megis pozitivba lenditette a filmet, az a sok poen, es hogy vegre a sok szuperkutyu, amit eletukben eloszor hasznalnak, nem mukodnek megfeleloen :)
    Szerintem ez egy zsenialis huzas volt, mert ettol tunt igazan Mission Impossible-nek, es a nezo sokkal jobban tudott az egesszel azonosulni

    Szerintem...