A sorozat 3. része
  • fearfan
    #32
    na én is kipróbáltam ezt az autós micsodát és hát ez üti az eddigi munkájukat,amiket valaha csinált a cég.Szánalmas.Már kikeresem,hogy mennyire pontoztam le az előző játékukat,mert ezt még alább kell xD
    Már a menü is szar.karrier mód nincsen,csak valami challenge rendszer,semmi előremenetel,semmi fejlődés,amit minimum el lehetne már várni manapság.A grafikai opció meg egyszerűen nevetséges.végig kell pörgetni az összes! felbontást,mire a megfelelőre ér az ember.Meg ki az a marha,aki 15FPS limitre állítja be xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    meg,hogy a texture részét lehúzom alacsonyra és még egy 1995-ös játék kinézete is megeszi reggelire xD
    Az egész egy nagy káosz,mind irányítás,mind az MI,felöklelnek,repülnek az autók,mint a papírrepülők(még az is jobban mozog,mint ebben az autók)
    És ennek dacára optimalizálatlan.Szerintem,aki az ajánlottal próbálja/próbálta ki,annak is szarul futhat,mert ilyen FPS ingadozást 1 játékban sem láttam,ez mindent üt,még a régi,gyenge gépem is jobban futtatta a nagyobb hardverigényű gammákat.És még ráadásul ez a szemét elfoglal 11GB!-ot,ami röhej.Én az insane2-t szidtam,de abba legalább van egy kis élmény meg változatos is,de ez...
    És van pofájuk 30eurót kérni érte,ami már mindenek a teteje.kb 9000ft felett lehet árfolyamtól függően.
    Ritka ez,amikor kb 5 perc alatt mindent el lehet mondani egy játékról,erről még teasert sem érdemes készíteni,mert ott is látni,hogy ez bizony a játéktörténelem legrosszabb és ár/érték arányban a leggyengébb játéka lett.