Hatékony kooperációért
  • istvan021
    #15
    sziasztok, a nevem tomsolo, de szólítsatok csak meleg sg-s moderátornak

    egy mikulásnapi történetet szeretnék leírni nektek, sajnos csak ma tudok beszámolni az eseményekről, mert most tértem magamhoz. kaptam egy rendszerüzenetet itt az sg-n, hogy egy hatalmas mikuláspartira várnak. el is mentem a megadott helyre, törökszentmiklósra. gondoltam jó pofa ötlet, hogy egy miklós nevet tartalmazó településen lesz a mikulás buli. becsöngettem, egy 40es kopasz uriember nyitott ajtót, gondoltam ő lesz sedó, az sg-s főmodi, a főnököm, mivel sok jópofa történetet olvastam már róla, nehány jellemzően buzis történetre pedig rá is rántottam. beinvitált, és annyit mondott: a többiek nem kapták meg a privát üzit, magunk leszünk mi ketten. már megijedtem, hogy nem fog análisan zaklatni, mint a többi történet szereplőjét, amikor azt mondta: én beöltözök mikulásnak te addig vetkőzz pucérra, és vedd fel ezt a krampusz szarvat, a seggedet meg tágítsad! nagyon megörültem, végre egy sedó féle seggbekúrásban lehet részem. megjött a kopasz állat mikulásnak öltözve, ám a puttonya nagyon szaglott. hát úr isten vagy 15 kiló szart hozott be a puttonyban, és rámparancsolt hogy fogyasszam el. féltem, ha nem teszem meg, akkor elmarad a seggbekuki. befaltam a szart, majd attila seggberakott, ezek után csak ma tértem magamhoz egy zetorban, és nagyon szarszagú volt a pofám, a seggem meg még mindig tág.

    történt veletek már hasonló? e645t