• G_ArchAngel #91
    Nem gondoltam volna, hogy feladod a magaslabdát, de ha már így alakult akkor csak lecsapnám:
    - képes az ipad normális multitaskingra? NEM

    Kinek mi a normalis, a hetkoznapi embereknek megfelel, IT geek-eknek talan nem.

    - tudsz róla nyomtatni? NEM

    Tudsz. Airport vagy USB atalakitoval. Sok nyomtato szinten onmagaban tud wireless adatot fogadni.

    - tudsz benne akksit cserélni? NEM

    Eleg, ha a szerviz tud. Vagy adnak ujat Apple-modra.

    - van rajta USB port? NINCS

    Nincs, de lehet. Nekem hianyzik rola, de milliok kepesek ezzel egyuttelni.

    - flash support? NINCS

    Ez pozitiv. egyik legerosebb ok, amiert ezt valasztanam az USB hianya ellenere is.

    - tudsz rátenni pl. saját mp3-akat? NEM

    Tudsz. iTunes-szal vagy kulonbozo cloud app-okkal, mint a Sugarsync, ami onmagaban lejatszo is. Raadasul a gonosz Apple egy nevetseges osszegert legalissa teszi a lopott zeneidet. Amit meg CD-n megvettel azt konnyeden felteszed iTunes-szal.

    - de van rajta itunes, ahol szépen elköltheted a pénzed és közben verheted a melled, hogy most már én is a divatos és menő apple tábor tagja vagyok, grat hozzá!

    En paraszt, meg a csokiert is kepes vagyok fizetni, pedig nem mulna az eletem rajta, ha nem ennek, de soha nem jutna eszembe ellopni, amin mas dolgozott. Es most nem kell a kiadokkal jonni, mert anelkul sem veszik meg sokan kozvetlenul a zeneszektol az albumokat.
    Az iTunes, Amazon, Spotify elonye, hogy konnyeden megvedd amit szeretnel vagy berelheted.
    Amig a 16 evesek tizezreket hagynak ott hetvegi buliban, addig hiteltelen a zenek es filmek arara hivatkozni.
    Windows alatt is van iTunes es lehet zeneket venni ott is, nem OS fuggo. Sot garantalom tobb iPod/iPad/iPhone van Windows alatt szinkronizalva, mint OSX alatt.