• nlght
    #88
    Nem gondoltam volna, hogy feladod a magaslabdát, de ha már így alakult akkor csak lecsapnám:
    - képes az ipad normális multitaskingra? NEM
    - tudsz róla nyomtatni? NEM
    - tudsz benne akksit cserélni? NEM
    - van rajta USB port? NINCS
    - flash support? NINCS
    - tudsz rátenni pl. saját mp3-akat? NEM
    - de van rajta itunes, ahol szépen elköltheted a pénzed és közben verheted a melled, hogy most már én is a divatos és menő apple tábor tagja vagyok, grat hozzá!

    Ez olyan, mint amikor vennél egy ingatlant, mondjuk egy termőföldet, de a tulaj csak úgy adja el 4 millióért, hogy tele van ültetve almafával és köttök egy szerződést, hogy te soha a büdös életben nem vághatod ki a fákat, hogy mondjuk egy szőllőst vagy barackfákat vagy egy házat építs a helyére, de ha az egyik fába villám csap vagy szétfagy, akkor a tulaj a gari ideje alatt kicseréli neked egy másik almafára. Ha gondozni akarod a fákat vagy szüretelni, akkor csak az ő engedélyével és az ő eszközeit használva tudod (valamelyiket ingyen, valamelyiket csak pénzért). Aztán megtudod, hogy a szomszéd telket is eladták, amely nagyjából ugyanakkora és ugyanolyan minőségű, de az a tulaj leszarta, hogy mit kezd vele a vevő, csak kb. 2 milliót kért. Nem lenne olyan érzésed, hogy téged átvertek?