• beasty
    #27
    hali,
    kicsit vitatkoznék Cat-el és gforce8-al hogy jobb segélyt adni nekik, meg hogy olcsóbb megoldás, mint a börtön. Szerintem két okból sem jobb. 1, mert sokkal többen folyamodnak segélyért mint ahányan bűnt mernek elkövetni és az miatt börtönbe kerülnének; 2, a börtönbe dolgoztatni kell őket nem pedig nyaraltatni, így kitermelik saját maguk ellátását, sőt még hasznot is termelhetnek. Elvégre egy börtön és büntetés alatt vannak. Még egy kis korbács sem ártana néha.
    Az egész témához, meg annyit(kövezzetek meg ha nem így van), de ezek magyar cigányok. a fejemet teszem rá. Ahol én lakom(és remélem már nem sokáig) a romák Angliában 'dolgoznak' és itthon meg hüvelykujjnyi vastag arany nyaklánccal mászkálnak. Ja és többet vannak itthon mint kint. Na akkor vajon mit dolgozhatnak...
    Nagy-Británniában már a Scotland Yard foglalkozik az üggyel, mert a rézkábelek ellopása utáni javítási költségek éves szinten elérik a 840 millió eurót!
    Börtönt nekik. Engem rohadtul zavar, hogy gürizek rendesen ezekért. Az én pénzemből ne kapjanak segélyt.