• Doktor Kotász
    #25
    Megy ez csuklóból. :-D

    Jöjjön egy kis önvallomás. Én liberális vagyok. De amit az önmagukat liberálisnak beállító izzadtságszagtól büdösödő, kikönyökölt kordbársonyzakós elméleti szobatudósok a politikába keveredve műveltek ebben a kurva országban az elmúlt két évtizedben, az botrányos.

    Zsebhokitudós buzeráns önjelölt hülyegyerekek a liberalizmust keverték valami élettől elrugaszkodott jogvédő szarsággal, és eljutottunk oda, hogy a rendőrnek kell félnie a cigánysor közelében.

    Mellesleg a sok fasz műliberális tuti nem a nyóckerbe költözött, hanem budára vagy az aglomrációba a politizálással összekuporgatott milliókból.

    Hogy megtörténhet ebben az országban, hogy cigányok beköltöznek valakinek a nyárikonyhájába, majd elkergetik a tulajdonost, a cigánysorral, és a rendőrök a cigókat védik.

    És ilyen retardált faszságokat írnak le emberek:

    "Nem a tolvajt kell elkapni, hanem a mögötte álló indokot megszüntetni. Persze, biztos buta vagyok :)"

    Nem a tolvajt kell elkapni...
    Neeeemmmm????

    Hát akkor mi a faszt kellene csinálni?

    Bele kell ordítani minden idióta hülyegyerek fülébe, hogy barom vagy faszikám, amikor ilyen faszságokat ír le... sokkolásként ismétlem:

    "Nem a tolvajt kell elkapni, hanem a mögötte álló indokot megszüntetni. Persze, biztos buta vagyok :)"