• Lollerka
    #7
    szerintem semmi problema nincs azzal h neten keres ra a gyerek, ha nem erdekli konyvbol sem tnaulja meg ha meg igen a neten tobb infot talal ra, ne mondjatok h nem kertetek kolcson a kotelezoket folsos ismerosoktol, mert nem fogom elhinni:D

    egyebkent nem azzal van gond h akarnak egy tabletet h (ide irj be akarmilyen okot), inkabb azzal h : anyuuuu vegyee nekeeem ájpedet, nem azert mert hasznalna, hanem azert, h legyen neki (ájped fenbój)

    egyebkent nem tom mennyit keresel te a neten konyvet, de en 100-150 euros konyveket toltok le normal pdf scannel amiket ovlasok ezeken, mit mondjak, 5 konyv utan visszahozza az arat, lehuzol egy appot h kihuzhasd a betuket es maris oan mintha igazi konyved lenne, igaz kell hozza meg egy stylus, de az sem draga, arrol ne is beszeljek h suliban belso halozatrol tudom nezni a rontgeneket, amiket nagyothatok, merhetek rajta, es meg szamologep is van benne:D

    nem rossz dolgok ezek a tabletek, foleg akkor nem ha ki is tudod hasznalni, persze a legtobb gyerek filmetnez rajta, meg jatekokat tolt le, de ettol meg jo dolgok maradnak szerintem:D

    e readerrol meg annyit h nem voltam kepes ravenni arra a kindlet h ertelmes minosegben adja vissza a konyveget, ezert hasznalok tabletet