• Mat666
    #42
    "Te elhiszed, hogy először a törvény változott és utána jöttek a cégek? :) Ez a naivitás ez fordítva működik, akkor is, ha elsőre nem úgy tűnik"

    Teljes a zavar a fejedbe mikor írtam azt hogy először a törvény változott és utána jöttek a cégek én azt írtam vagyis a cikket idéztem hogy

    "Azóta, hogy Újdelhi 2005-ben enyhített a gyógyszerkísérletekre vonatkozó előírásokon, egyre több nyugati gyógyszeripari vállalat dönt amellett, hogy a kontinensnyi országba szervezi ki az új készítmények tesztelését"

    AZ egy értelmű legalábbis számmora hogy azért változtatták meg az ottani törvényeket mert ezek a cégek ezt akarták. Kihasználták a hatalmukat és a meg vásárolható politikusokat hogy elérjék amit akarnak.

    Ezért írtam azt hogy
    "politikai akarat kel na meg persze az hogy a döntés hozok ne legyenek korruptak"
    Mert ha korruptak megvásárolhatók és nem nézik a népük érdekét akkor az történik amit a cikk is ír és amit te is mondasz.
    Én mindössze annyit írtam ha nem lennének korruptak nem lennének megvásárolhatok akkor kemény törvénye kel kordában LEHETNE tartani őket.
    Az egy másik téma hogy ez inkább csak vágyálom és hogy a mai világban ennek nincs realitása.