11788072641438851726.png
Hivatalos oldal | Steam oldal | Soundtrack a YouTube-on

Díjnyertes és ingyenes, maximum 8 játékossal játszható kooperatív túlélő horror játék!

Magyar szerverek:
-
  • Rocco27
    #77
    Nos, akkor egyenként megcáfolom a megtévesztő állításaidat.

    A keresőben természetesen megtalálni, kedvencek közé berakva pedig többé keresni sem kell azokat!
    Nekem Magyarországról is és Norvégiából is 35-40-es a pingem. Amikor 70-80 volt, akkor is tökéletesen tudtam játszani bármelyik játékszerveremen (akár másik játékban) is játszottam.
    Amúgy a szerverem külföldön és szerverteremben van elhelyezve, nem úgy mint az általad felsoroltak, melyek házinetről futottak, bár ahogy látom a Jagnikovics már végre átköltözött egy szerverterembe. A szerver oldalon 250 Mbites garantált és Anti-DDoS-al ellátott net van, hogy neked milyen neted van nem tudom, de a panaszodból itélve cserére szorul.
    A NMRiH szerver instabil Linix alatt, ezért néha kifagy nálam, de ahogy írtad Jagnikovicsnál is. Linux fut nála is. Ezért is és a rengeteg hivatalos szerver megjelenése miatt szokott kiürülni időnként. Persze rengetegen játszanak rajta és a legkeresettebbek között van még most is.

    Legközelebb, ha szervert akarsz reklámozni, megteheted azt anélkül is, hogy mást megpróbálsz lejáratni.

    Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2015.09.07. 10:45:10