• [NST]Cifu
    #56
    Nem célom a saját fórumodban a saját cikkedről vitatkozni, de nem a predatorokat támadta meg egy vírus, hanem a terminált, ami a földön van.

    Nem az én cikkem, engedelmeddel. ;)
    Nem az én fórumom, csak moderátori jogosultságom is van rá. ;)
    Az észrevétel amúgy jogos. :)

    Illetve mi köze az operációs rendszernek egy új fegyverhez? Azt az OS alatt futó program vezérli, amit ugyanúgy módosítani kell, ha Windows van alatta, mintha egyedi mini OS. Mit kell annak kezelnie? Adat streaming (video, hang, koordináták, időjárási adatok), a hardvert, I/O, egy protokolt, és néhány formátumot, meg futtania egy kezelő programot. Semmi mást. Az új fegyverzetet ennek a programnak kell kezelnie, nem az OS-nek, így értelémetlen arról beszélni, hogy mi van akkor, ha új eszközök készülnek. Mert azt Windows alatt is ugyanúgy upgradelni kell.

    Egy saját, nem PC alapeú rendszerről beszéltél, ami csak egy prociból és kiegészítőből rendszerből áll. Erre mondtam, hogy egy ilyen rendszer sose lesz elég rugalmas ahhoz, hogy komoly változtatás nélkül új rendszereket integrálj bele. Nem az OS-ről volt szó (sehol sem említettem az OS szót).