• Madve
    #33
    "épp hogy az alkalmazások mennyisége igenis fontos a hétközapi hazsnálatban -.-'
    huzz már el a nokiáddal.Látod h egyedül vagy.ülj le aludjvagy dolgozz.Unalmas minden ciknél a probálkozásod."

    Engem nem találsz meg minden cikknél, veled ellentétben, aki minden egyes nokiás cikknél beböfög valami ócsárolást nokiával kapcsolatban. Mondjuk az már régóta eldőlt, hogy ez abból is jön, hogy a symbian meghaladta az értelmi képességeidet (túl bonyolult volt neked), használatit meg sosem olvastad el(mert minek is azt?), még akkor sem, ha nem tudtál használni valamit, de pl egy divx-es asztali dvd lejátszóét biztos átlapoznád...

    A lényegesebb programok meg ott vannak minden platformra, de azt is tudjuk, hogy te csak játszani akarsz. Régebben Nokiát is meg iphone-t is ocsároltad, (androidos telefonod volt egy bonyolult nokia 5800 után), most valószínű beszereztél egy iphone-t, mert most meg azok mellett állsz, hát játssz vele boldogan, én meg addig hdmi-n kilövöm a tévémre az aktuális játékot amivel játszok, és amiket teljesen ingyen kaptam meg. (gyakorlatilag az összes hd-s játék ingyenesen letölthető volt közvetlenül megjelenés után n8-ra, és ez szinte az összes nagyobb nevű komolyabb szoftverre is igaz volt, pl office szoftverre is)