• narumon
    #27
    "Nem érted a csalódottságot? Kérdezz meg pár iphone funt!"

    Jó hogy két hozzászólással ezelőtt írták, hogy nem fun hanem fan.

    "Erre kaptak egy a konkurenciánál gyengébb harderrel ellátott ráncfelvarrt készüléket."

    Már nem azért de 3G-3GS-4-4S-5-5S előre megmondom, hogy ez a sorrend. Aki mást várt az miért hülye?

    "Kapnak egy SIRI nevű borzadályt, és erre a nagy hiszti?"

    Hát én pl ennek a SIRI nevű "borzadálynak" várom a real life tesztjeit, mert ez olyasmi ami önmagában eladja a telefont, sőt azt is mondhatnám, hogy forradalmi újítás. Kíváncsi leszek, hogy valóban úgy működik-e mint a marketingben.

    "Sokan már kicsinek tartják a szifont, a felbontása sem az igazi, mert már mindenki a 720p telókat várja stb...."

    Eeegen sok értelme van 720p-nek ekkora méretben. Félre értés ne essék biztosan lesz ilyen telefon, sőt iphone is mert haladni kell a hülyékkel, de az iphone4 reiten display az jelenleg is még a technika csúcsa. Ugye ha megint csak a felbontásig jutsz el mint szám, akkor miről beszélünk....

    "Idén elmaradtak az innovatív dolgok! És ezeket a csalódásokat iphone őrültektől olvastam fórumokon!"

    Igen ezeket hallottam előszőr én is. Saját kollegámtól is. Most meg, hogy jobban utána olvasott, hogy mik is vannak benne, már teljesen rá van izgulva. Az én véleményem az, hogy sokkal több "forradalmi" dolog van benne mint 3G-3GS váltásnál ahol proci és memórián kívül szinte tényleg alig volt valami.