Dead Space 3
  • dominik77
    #1959
    Á nem, nem eredeti. Reloaded es fajta :) A játékot már újra telepítettem tegnap, de ugyan az. Igaz volt egy olyan érdekesség benne, hogy egyik jelenetben elhagytam az épületet, minden működött rendben, majd megyek vissza az épületbe és várom hogy menetrend szerint gajra megy a dolog, bóklászhatok megint vakon, de nem! Bementem az épületbe és jó maradt, láttam az ajtón a panelek világítását, a munkapadon hogy épp mit csinálok, szóval minden ok-s maradt. Majd bementem összeillesztgetni annak az aliennek a darabkáit, megcsináltam. Majd jött a főellenség, az a muki, kis párbeszéd, majd egy robbanás és minden lángba borult a teremben. Persze a lángok kinyírtak elsőre, és mikor újra tölt hogy na akkor a lángok között meneküljek ki, nincsenek látható lángok :) Pont ahogy fények nincsenek, amik egyébként vannak csak Én nem látom Őket. Mert bizony a lángok ott voltak, csak Én nem láttam, és úgy kellett kihúzni a teremből hogy vagy 60 szor szarrá égtem a számomra láthatatlan lángok miatt mire valahogy kibotorkáltam :) Gondolkodtam másik VGA driveren. Amúgy full grafikán fut, radeon HD 70 es seria a video kártya.