Ez nem vásárlási tanácsadó! Kötetlen beszélgetés az okostelefonok világáról, oprendszerekről és véleményekről.
  • ramerone
    #21
    Biztosan optikai tuningra gondolt Mert amúgy tényleg minek. Tulajdonképpen egyébként külsőre sem csúnya, szóval igazából úgy is minek, de a sok ugyanolyan telefon között szereti az ember egyedivé tenni a sajátját, hogy akkor is megkülönböztethető legyen, ha le van zárva a képernyő, illetve, ha nem zúzta még le látványosan. Legalábbis én így vagyok vele. Aztán, hogy ő mire gondolt, nem tudom, talán majd elmondja egyszer

    Az okostelefonokkal sztem a gáz csak az, hogy hiába van belőle egyre több, meg hiába nőnek nálunk is az eladásai, egyszerűen nagyon sokan vannak, akik nem csinálnak vele semmi okosságot, csak telefonálnak vagy sms-eznek, mintha egy mezei telefon lenne. Pedig, ha mindenki tudná, hogy mire valók, akkor az általuk nyújtott szolgáltatások felhasználói tömegének kiszélesedése által nőne a használatukban rejlő lehetőség is. Talán csak a facebook, amit még sokan használnak okostelefonnal, de ahhoz tulajdonképpen nem is kéne, mivel a mai butafonok többségében is van már valamilyen szintű facebook-alkalmazás gyárilag.
    Tehát én leginkább ezek miatt a dolgok miatt szoktam puffogni sokszor magamban, mikor mondjuk egy ismerősnél látok egy okostelefont, és azt sem tudja, milyen oprendszer van rajta, pedig ő vette...