Kindred Blades#9
Nem gyenge, nagyon gyenge. Törzsgyökeres WH40k rajongóként sem adnék háromezer forintál többet érte, de azt is nagyon hosszas töprengés után, pusztán a világ iránti tiszteletből.
Röviden: unalmas. Csak és kizárólag előre lépdelsz és mészárolsz, ennyiből áll a játék, de ahhoz, hogy ez szórakoztató legyen, a mészárlás nem elég változatos.
Másrészt nem sikerült beültetniük az igazi SM létet. Abból, hogy rusnya nagy páncélban szaladgálnak, időnként lánckardokkal, s abból, hogy az univerzum maga is véres, arra a következtetésre jutottak, hogy csak darabolásból áll az űrgárdista élete. Még olyan alapvető taktikai húzást sem lehet ellőni, mint például a harapófogó.
Vannak jó pillanatai, s az első negyven percben tényleg jó mulatság űrgárdistaként szelni az ellenségek holttesteiből álló tenger habjait, de baromi gyorsan unalomba fullad.
3,5-4/10